Аудит різних сторін веб-проектів стає все більш затребуваною послугою. Він допомагає знайти відповіді на цілий ряд питань: наскільки зручний сайт для користувачів, де його слабкі місця, як працює пошукове просування, чи отримує власник «максимум» від свого ресурсу. Аналіз сайту дозволяє побачити поточний стан справ і вжити заходів щодо поліпшення його роботи.

Юзабіліті аудит сайту  у Рівне необхідний для перевірки простоти і зручності використання інтерфейсу користувачем. Аналізуються дані метрик відвідуваності, карти кліків, Вебвізор. Облік рекомендацій по юзабіліті підвищить лояльність відвідувачів до вашого сайту і збільшить конверсію.

Пошуковий аудит (SEO-аудит)

SEO-аудит розповість, чи відповідає сайт стандартам пошукових систем. Ми перевіримо коректність індексації сторінок вашого сайту, обсяг і унікальність контенту, проведемо аналіз посилальної маси, проаналізуємо джерела відвідування сайту та ін.

Техніческій аналіз

У технічний аналіз входить оцінка програмного коду, надійності хостингу, перевіряється працездатність функціональних елементів, швидкість завантаження сайту, його захищеність від зовнішніх загроз.

Ці заходи дозволяють помітно підвищити ефективність роботи ресурсу – залучити більше клієнтів, збільшити продажі, підняти рейтинг в пошуковій видачі.

Центр створення сайтів OIGO Рівне надає послугу аудит сайтів. Вартість варіюється залежно від числа необхідних робіт. Після виконання всіх етапів ми складаємо для вас звіт з результатами і рекомендаціями щодо поліпшення проекту. Ми не працюємо з шаблонними рішеннями, спираємося виключно на дані зібрані з аналізованого сайту.